środa, 24 grudnia 2014

Informacje + życzenia

Miałam wielkie i ambitne plany, dotyczące jakiegoś posta, ale nie wyszło, ponieważ, jak niektóre osoby zdążyły się już zapewne zorientować, wróciłam do domu na święta dnia 12 grudnia, a nie, jak wmawiałam powszechnie: 18.12., 19.12. czy nawet później.
A więc:

JESTEM W DOMU I TYM  SIĘ OBECNIE ZAJMUJĘ, HA!

I nie pytajcie, czemu wstawiam post o piątej rano. Taka już domowa tradycja, że św. Mikołaj przychodzi w nocy, a ci, którzy chcą się dowiedzieć, co dostali, wymykają się po nocy. A potem piszą posty, bo to jednak trochę wcześnie jest.

Dobra, a tak serio:

Kilka ogłoszeń chwili:

1. SZUKAM LUDZI DO WYWIADÓW
Cel:
Aby poszerzyć perspektywę spojrzenia na życie emigranta (nieważne, czy okresowego, czy długoterminowego / żyjącego daleko czy blisko) poprzez uzyskanie informacji na temat ich własnej emigracji od różnych ludzi.


Wymagania:
Osoba ta:
- mieszka w od poniedziałku do piątku lub "na pełen etat" w internacie/akademiku/prywatnym mieszkaniu itd. (grunt, że z dala od rodzinnego domu przez znaczną część tygodnia);
- znajduje się w tym położeniu od co najmniej września roku 2014r.;
- chce się podzielić swoimi doświadczeniami tj. odpowiedzieć na parę pytań, przy czym zgadza się, żeby fragmenty wywiadu zostały opublikowane na tym blogu (istnieje możliwość opublikowania bez podania danych, umożliwiających rozpoznanie rozmówcy przez czytelników, jeśli ktoś jest chętny, a nie chce, żeby wszyscy znali imiona te osoby).

Kontakt:
- mój prywatny FB;
- e-mail: adalip11@wp.pl
- GG: 31162822


2. Pamięta ktoś Listę 121 zadań z poprzedniego bloga...?
Dobra wiadomość! Prawdopodobnie wkrótce pojawi się i tu.
Nie będzie to 121 zadań, a jakaś inna, bliżej nieokreślona liczba. Nie jestem jeszcze pewna, co do formy, ale wszystko wyjdzie w praniu. Zresztą, tyle informacji póki  co potrzebujecie. :D


3. FAQ - wszystkie podstrony uzupełnione!
Ostatnio trochę nad tym siedziałam i przedstawiam z dumą: wszędzie coś jest! Oczywiście, treść będzie się rozrastać cały czas, ale już i tak widać postępy.


Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć moim czytelnikom i ludziom, którzy znaleźli się tu przypadkowo, jedynie aby przeczytać te słowa:
- zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt;
- dużo dobrego jedzenia, które jednak NIE sprawi, że ubranie stanie się ciaśniejsze;
- siły do śpiewania kolęd i pójścia na Pasterkę.
A jeśli model powyższy Wam z jakiegoś powodu nie odpowiada, życzę, żeby Wasza wizja się spełniła i żebyście mieli Święta marzeń.
Ale, ale, wszystko z umiarem, bo historia Kevina - Samego - W Domu jest jedna, niepowtarzalna i niech tak pozostanie. :D


Co do roku 2015...

Stawajcie się każdego dnia lepszą wersją siebie!
Nie chorujcie!
Spełniajcie swoje marzenia!
Miejcie motywacje!
Rozwijajcie się!
No i, najważniejsze...
Starzejcie się z honorem!
Aha, no i...
 zaglądajcie na mojego bloga! 

Pozdrawiam z domu w Polsce!

2 komentarze:

 1. Jak się z tobą najłatwiej skontaktować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam maila, bo wchodzę najczęściej. ;)
   Sprawdź zakładkę "kontakt".

   Usuń